HAKKIMIZDA

ŞEHİR MERKEZİNDEYİZ

Otelimiz, Adana Şakirpaşa Havaalanına 75 km, Mersin Serbest Bölgeye 15 km, Mersin Organize Sanayi Bölgesine 30 km, Mersin Forum Alışveriş Merkezi’ne 3,5 km, Marina’ya 1,5 km. sahile 350 m mesafededir..

TEMİZ KONAKLAMA

Banyolarda ücretsiz banyo malzemeleri ve havlu mevcuttur. Odalarımızın tümünde çamaşır makinesi mevcut olup ayrıca kuru temizleme hizmeti ücretli olarak verilmektedir.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Temel ihtiyaçlarınız için tesisimize çok yakın süpermarketlerden faydalanabilirsiniz. Taksi ve toplu taşıma durakları tesisimizin önünde bulunması sebebiyle ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

Başarı Grafiğimiz

2018 Yılı müşteri memnuniyeti Ödülü sahibi Mersin Vip House studyo, ( 1+1) daireleri şimdi yeni misafirlerini bekliyor. Uzun ve kısa süreli konaklamalarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar sizin için düşünüldü.

Ev konforunda mutfağınızda yemeğinizi hazırlarken, odanızın temizliği için ise siz değerli konuklarımızın yorulmasını istemiyoruz. 

Bu nedenle her ayrıntı siz değerli müşterilerimizin konforu için incelikle düşünüldü.

 

Sosyal İletişim
Hizmet Kalitesi
Temizlik ve Ulaşım

Mersin Vıp House

Mersin Vip House

Mersinde Kaliteli hizmet. Hijyenik bir ortamda konaklama güleryüzlü personel ekonomik fiyatlarla kendinizi evinizde hissedeceksiniz.